OPASKA TELEMEDYCZNA SIDLY CARE PRO

Oto pierwsza opaska telemedyczna, która została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Powstała z potrzeby założycielki SiDLY, Edyty Kocyk, która musiała zapewnić opiekę babci, z którą na co dzień nie mieszkała. Dziś z opaski korzysta ponad 50.000 tysięcy użytkowników, a my opiekujemy się nimi dokładnie tak samo, jak naszymi najbliższymi. Z troską i odpowiedzialnością.

Polska produkcja

Przycisk wezwania pomocy SOS

Detektor upadku i omdlenia

Medyczne pomiary tętna i saturacji

Lokalizacja w chwili alarmu

Monitorowanie aktywności

Polskie komunikaty głosowe

Ładowanie indukcyjne

Powiadomienie o zdjęciu opaski

Powiadomienie o niskim stanie baterii

Wodoodporność IP67

Powiadomienie o zażyciu leków

Aplikacja mobilna

Możliwość dodania zaufanych numerów telefonów

Materiały szkoleniowe i wsparcie opiekuna kllienta

Możliwość połączenia z Centrum Alarmowym SiDLY 24/7

PROSTA OBSŁUGA

Opaska SiDLY wyposażona jest wyłącznie w jeden, wyraźnie wyczuwalny przycisk. Dzięki temu masz pewność, że w sytuacji wystąpienia niebezpieczeństwa senior nie pomyli się. Jest również odporna na upadki i zarysowania – nie posiada wyświetlacza, który mógłby ulec stłuczeniu.

DBAJ O DOBRĄ KONDYCJĘ

Podczas gdy senior zajmuje się codziennymi czynnościami, opaska SiDLY rejestruje kroki oraz pokonany przez niego dystans. Krótki spacer – tyle wystarczy, by organizm sprawniej funkcjonował. Liczy się nie tylko długość czy intensywność spaceru, ile regularność wykonywanych ćwiczeń. Dzięki połączeniu opaski i aplikacji mobilnej możesz monitorować codzienną aktywność i wyznaczać nowe cele.

ASYSTENT ZDROWIA

Opaska może wykonywać regularne pomiary tętna i saturacji, których wyniki przekazywane są do aplikacji mobilnej. Są to pomiary medyczne – wiarygodne dane, potwierdzone testami wykonanymi przez akredytowaną jednostkę. W przeciwieństwie do poglądowych pomiarów wykonywanych przez większość zegarków typu smartwach – dane z opaski SiDLY mogą być podstawą oceny stanu zdrowia.

ŁADOWANIE INDUKCYJNE

Zapomnij o małych wtyczkach lub konieczności dopasowania styków magnetycznych. Ładowanie opaski SiDLY nie wymaga od użytkownika precyzji. Opaska SiDLY wyposażona jest w wygodny system ładowania indukcyjnego. Wystarczy odłożyć opaskę na podstawkę ładującą – ładowarka włączy się i rozpocznie ładowanie opaski.

WEZWANIE SOS ORAZ POWIADOMIENIE O UPADKU

Jeśli senior poczuje niepokojące objawy dotyczące zdrowia lub życia – jednym przyciskiem “SOS” na opasce może wezwać pomoc. Gdy upadnie i straci przytomność, opaska automatycznie wyśle powiadomienie o podejrzeniu upadku, a opiekun bądź ratownik medyczny będą mogli szybko zareagować i wezwać odpowiednią pomoc.

ROZMAWIAJ PRZEZ OPASKĘ

Istnieje możliwość dodania aż 3 zaufanych numerów telefonu, których właściciele będą mogli zadzwonić na opaskę. Jeśli korzystasz z pakietu opieki ratowników medycznych, w sytuacji wezwania alarmu, ratownicy natychmiastowo połączą się opaską seniora, by sprawdzić, co się stało. Opaska nie ma włączonego stałego nasłuchu.

APLIKACJA MOBILNA

Oglądaj statystyki i śledź cele w aplikacji mobilnej. Możesz monitorować aktywność, sprawdzić tendencję wyników tętna i saturacji czy historię alarmów. W aplikacji możesz także ustawić dodatkowe powiadomienia, np. gdy opaska rozładowuje się lub jest zdjęta.

Opaska telemedyczna SiDLY NIE JEST GADŻETEM na wzór zegarka z wyświetlaczem, a jej podstawowym zadaniem jest zapewnienie opieki i bezpieczeństwa w domu seniora oraz podczas codziennej aktywności poza miejscem jego zamieszkania

CO ZNAJDZIESZ W ZESTAWIE?

Shopping Cart

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zadaj pytanie, a odpowiedź otrzymasz na wskazany adres e-mail do 48h od wysłania
Chroń swoje dane. W wiadomości nie wysyłaj swoich pełnych danych osobowych, numeru
karty kredytowej/ debetowej, swojego numeru PIN, numeru dowodu osobistego czy numeru PESEL.