Poznaj wszystkie funkcjonalności opaski telemedycznej SiDLY Care!

Jak działa opaska SiDLY

TELEOPIEKA W TRZECH KROKACH

1. Użytkownik nosi opaskę jak klasyczny zegarek

2. Opaska monitoruje funkcje życiowe użytkownika oraz wykrywa niebezpieczne sytuacje.

3. Po detekcji upadku lub skorzystaniu z przycisku SOS automatycznie wysyła alert do centrum ratunkowego, które podejmuje natychmiastową interwencję.

Najważniejsze funkcje opaski SiDLY

Całodobowe centrum telemedyczne

Osoba korzystająca z opaski w każdej chwili oraz z każdego miejsca będzie mogła połączyć się bezpośrednio z opaski z telecentrum medycznym za pomocą jednego przycisku SOS. Telecentrum natychmiast podejmuje odpowiednie działanie: w pierwszej kolejności przeprowadza próbę rozmowy z użytkownikiem opaski, następnie w zależności od sytuacji: udziela porady, powiadamia rodzinę, lub wzywa odpowiednie służby ratunkowe. W telecentrum pracuje wykwalifikowany personel medyczny, dlatego zawsze zostanie udzielona profesjonalna pomoc, adekwatna do zaistniałej sytuacji. Teleopieka zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zwiększa poziom niezależności m.in. seniorów i poprawia ich samopoczucie.

Proste ładowanie indukcyjne

Opaska SiDLY jako jedyna na rynku posiada ładowarkę indukcyjną, dzięki czemu z łatwością może korzystać z niej każdy bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Opaska zacznie się ładować, kiedy zostanie odłożona na stację ładowania. Już nie musisz za każdym sięgać po kabel i podłączać go do niewygodnych, małych wejść. Wystarczy, że raz podłączysz stację bazową do kontaktu, a później tylko odłożysz opaskę we wskazane miejsce.

Detekcja upadku

Z wiekiem sprawność ruchowa każdego z nas się obniża, a niektóre domowe czynności sprawiają coraz większą trudność. Wejście po schodach, sięganie po rzeczy odłożone na wyższą półkę czy wyjście z wanny to sytuacje, w których z łatwością może dojść do poślizgnięcia się i upadku. Opaska SiDLY wyposażona w detektor upadków, automatycznie wykryje zdarzenie i zaalarmuje centrum ratunkowe, które podejmie dalsze kroki w celu jak najszybszej pomocy poszkodowanemu.

Aplikacja dla opiekunów

Wraz z zakupem opaski użytkownik oraz jego opiekun otrzymują dostęp do platformy internetowej. Umożliwia ona dostęp do aktualnych i historycznych pomiarów wykonywanych przez opaskę oraz alertów. Wszystkie te informacje znajdują się również w wygodnej aplikacji mobilnej, którą użytkownik może pobrać na swój smartfon, aby wszystkie dane mieć zawsze przy sobie. Aplikacja jest darmowa i można ją znaleźć w Google Play.

Przyjazny dla seniorów design

Opaska SiDLY została zaprojektowana tak, aby każdy z użytkowników mógł z niej skorzystać w łatwy sposób. Posiada jeden, duży guzik, który znajduje się pośrodku opaski. Przycisk został opatrzony alfabetem Braille`a, aby umożliwić korzystanie z opaski osobom niewidomym. Troska o siebie lub najbliższych nigdy nie była tak łatwa. Dzięki prostocie urządzenia sprawdzi się ono dla osoby w każdym wieku.

Polski producent

Opaska telemedyczna SiDLY Care to polski produkt, który został wyprodukowany z dbałością o każdy szczegół, który zapewni bezpieczeństwo w każdym miejscu i czasie. Wszystkie opaski są serwisowane w Polsce, współpracując z ponad 50 krajowymi dostawcami oraz podwykonawcami. Decydując się na opaskę wspierasz polskie firmy.
Twój koszyk

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zadaj pytanie, a odpowiedź otrzymasz na wskazany adres e-mail do 48h od wysłania
Chroń swoje dane. W wiadomości nie wysyłaj swoich pełnych danych osobowych, numeru
karty kredytowej/ debetowej, swojego numeru PIN, numeru dowodu osobistego czy numeru PESEL.