O SiDLY

Od 2014 roku projektujemy i budujemy profesjonalne rozwiązania telemedyczne.

Profil działalności

SiDLY to innowacyjna, polska firma technologiczna. Spółka powstała w 2014 roku z z potrzeby życiowej Edyty Kocyk- Założycielki i Prezes spółki. Głównym produktem firmy jest system teleopieki oparty o autorskie urządzenie medyczne w formie opaski na nadgarstek, platformę telemedyczną, oraz aplikację. Od października 2020 SiDLY zostało wpisane do wojewódzkiego rejestru podmiotów prowadzących działalność leczniczą jako NZOZ Przychodnia Telemedyczna SiDLY Healthcare. Telecentrum ratunkowe jest od teraz oficjalnie placówką medyczną świadczącą usługi medyczne. Spółka jest certyfikowanym producentem wyrobów medycznych wg normy PN:EN ISO 13458: 2016. Od momentu powstania zespół założycielski silnie ukierunkowuje firmę na ciągły rozwój technologii odpowiadający na potrzeby klienta. Spółka otrzymała ponad 30 nagród na arenie światowej za swoje dotychczasowe osiągnięcia w obszarze rozwoju rynku nowych technologii. Zespół spółki tworzą młodzi, zaangażowani ludzie, którym przyświecają wspólne cele -realizować misję firmy.

Misją firmy jest ”Umożliwić każdej osobie stałą opiekę medyczną, niezależnie od miejsca, czasu i wykonywanych czynności.” Naszą strategią jest tworzyć rozwiązania dostarczające na czas odpowiednie informacje personelowi medycznemu i opiekuńczemu, oraz opracować algorytmy predykcji i wyprzedzania zdarzeń.

W kontaktach, nie tylko z naszymi klientami, ale również z dostawcami, partnerami oraz pracownikami, działamy w oparciu o wartości, które są dla nas ważne w codziennej pracy. Nasza praca opiera się głównie na rzetelności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania. Wszystkie zadania są realizowanezgodnie z wartościami zapisanymi w Kodeksie Etyki w Biznesie.

Spółka posiada oddział w USA.

Profil działalności

Najważniejszy w utrzymywaniu jakości urządzeń oraz rozwoju innowacyjnych rozwiązań technologicznych jest nasz Zespół. Stanowią go doświadczeni konstruktorzy, elektronicy, ekonomiści oraz pracownicy naukowi. To dzięki ich specjalistycznej wiedzy, entuzjazmowi i otwartości system SiDLY jest nieustannie rozwijany i efektywnie wdrażany.

Nasze podejście do telemedycyny jest kompleksowe – obejmuje wyszukiwanie obszarów opieki, które mogą być ulepszone dzięki rozwiązaniom telemedycznym, a następnie projektowanie, konstruowanie i badanie urządzeń medycznych oraz oferowanie tych rozwiązań technologicznych w formie systemów wygodnych i zrozumiałych dla użytkowników.

W zarządzie Spółki zasiadają jej założyciele.

Edyta Kocyk

Jest specjalistką w dziedzinie zarządzania projektami oraz standardów opracowania wymagań biznesowych. Entuzjastka podejścia „customer experience”.

Autorka kilkunastu artykułów z dziedziny informatycznego wspomagania zarządzania, architektury korporacyjnej, praktyk w obszarze kierowania zespołem i zarządzania organizacjami. W 2018 roku uzyskała prestiżowy tytuł European Leadership Awards – CEO of the Year.

Absolwentka Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz European Academy of Diplomancy i stypendystką Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Rektora Wojskowej Akademii Technicznej, Rektora Szkoły Głównej Handlowej, Fundacji im. K. Pułaskiego oraz Głównego Inspektora Danych Osobowych.

Michał Pizon

Jest specjalistą w projektowaniu systemów informacyjno-pomiarowych i telematycznych oraz projektantem algorytmów diagnostycznych. Wiedzę specjalistyczną rozwijał w obszarze elektroniki wojskowej i kryminalistycznej. Wojskowe standardy niezawodności stara się przenosić do zastosowań cywilnych.

Absolwent wydziałów Elektroniki oraz Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. na Wydziale Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej, w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, Instytucie Radioelektroniki Wojskowej Akademii Technicznej oraz Instytucie Systemów Elektronicznych Wojskowej Akademii Technicznej. Doktorant Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej. Autor publikacji z zakresu diagnostyki elektronicznej. Stypendysta Rektora Wojskowej Akademii Technicznej oraz laureat wielu konkursów naukowych.

0
lat doświadczenia
w zdalnej opiece
0
osobowy zespół
ratowników medycznych
0
obsłużonych sygnałów
z opaski każdego miesiąca
Twój koszyk

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zadaj pytanie, a odpowiedź otrzymasz na wskazany adres e-mail do 48h od wysłania
Chroń swoje dane. W wiadomości nie wysyłaj swoich pełnych danych osobowych, numeru
karty kredytowej/ debetowej, swojego numeru PIN, numeru dowodu osobistego czy numeru PESEL.