Promocja na dzień Babci i Dziadka

Bezpłatne 6 miesięcy teleopieki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Zapewnij bezpieczeństwo swoim bliskim dzięki opasce i teleopiece SiDLY. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka możesz otrzymać dodatkowe 6 miesięcy teleopieki gratis. Dowiedz się jak!

Podaruj bezpieczeństwo, nawet gdy nie ma Cię obok

 

Każdy z nas, chce otaczać opieką swoich bliskich. W ostatnich miesiącach szczególnie mocno skupiamy się na starszych członkach naszych rodzin. Wielu seniorów stara się ograniczać kontakty z rodziną i znajomymi ze względu na pandemię. Pozostając w domach, nie mogą liczyć na szybką pomoc w razie zasłabnięcia czy upadku. Dzień Babci i Dzień Dziadka to świetna okazja, by zaoferować coś wyjątkowego naszym seniorom – bezpieczeństwo. Wybierając na prezent opaskę sos wraz z usługą teleopieki SiDLY masz pewność, że Twoi bliscy są pod stałą opieką, nawet gdy nie ma Cię w pobliżu. Tylko teraz, z okazji dnia babci i dziadka możesz skorzystać ze specjalnej oferty i otrzymać dodatkowe pół roku teleopieki gratis.

Jak działa opaska i teleopieka SiDLY

 

Opaska telemedyczna SiDLY Care to urządzenie, które nosi się na nadgarstku jak klasyczny zegarek. Posiada m. in. detektor upadku i przycisk SOS, za pomocą którego w każdej chwili i z każdego miejsca można połączyć się z ratownikiem w telecentrum. Nosząc opaskę użytkownik jest pod opieką zdalnego centrum medycznego 24h na dobę, 365 dni w roku. Dowiedz się jak działa teleopieka z naszego wideo.

Odtwórz wideo

Jak skorzystać z promocji?

 
Aby skorzystać z promocji, postępuj zgodnie z instrukcją:
  1. Dokonaj zakupu i aktywuj w styczniu opaskę telemedyczną SiDLY wraz z pakietemteleopieki na rok na stronie: www.opaskasidly.pl
  2. Polub profil SiDLY w portalu Facebook
  3. Wyślij skan dowodu zakupu i maila na adres Office@sidly.eu o treści:

“Zgłaszam opaskę numer IMEI: [proszę wypełnić] do udziału w kampanii „6 miesięcy teleopieki gratis”. Akceptuję Regulamin kampanii dostępny na stronie: www.opaskasidly.pl W załączeniu przesyłam dowód potwierdzenia zakupu.”

Podaruj najbliższym całodobową opiekę.

WAŻNE: Promocja 6 miesięcy teleopieki gratis obowiązuje w drugim roku świadczenia usługi. Usługa ulega przedłużeniu z pakietu 12 miesięcy na 18 miesięcy w cenie pakietu rocznego! Zapoznaj się z regulaminem promocji

Twój koszyk

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zadaj pytanie, a odpowiedź otrzymasz na wskazany adres e-mail do 48h od wysłania
Chroń swoje dane. W wiadomości nie wysyłaj swoich pełnych danych osobowych, numeru
karty kredytowej/ debetowej, swojego numeru PIN, numeru dowodu osobistego czy numeru PESEL.